Fatih İlçesi Vaillant Servis Merkeziniz

By | 16 Mayıs 2014

Kombisi vaillant olan her kullanıcı emin olun ki öyle her servis merkezine itimat edip de, her teknik elemana da kombisini teslim etmez. Etmemeli de… Vaillant kombi yıllara meydan okuyan sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ile tüm evleri çok uzun yıllar ısıttı ve ısıtmaya da devam edecek. İşte bunun için, kullanıcılar önce güvenilirliğe ve tecrübeye rağbet ederler servis seçerken..

fatih servisi

Biz de Fatih de uzun yıllardır, sayılı ve özel müşterilerimize servis hizmeti sunduk, Kimi zaman soğuk kış günlerinde kombisi ağrızalanan müşterimize yetiştik, kimi zamanda sıcak yaz günlerinde sıcak suyu vermeyen kombiler için koştuk müşterilerimizin evine!..Ama nihayetinde her işimize doğru ve düzgün yaparak, bizi tercih edip, güvenenlere daha da güven verdik. Bir arayan müşterimiz uzun yıllar kombi  problemlerinde ve bakımlarında hep bizi yeniden istediler.

Şimdi sayısız ve özel vaillant müşterilerimiz var. Sağolsunlar, var olsunlar. Bize tecrübe kazandıran yine onlar. Hedeflerimizi ve işimizi büyütenler yine onlar.

Bu işler emin olun güven ve dürüstlük işi, emek işi, tecrübe ve özen işi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir